Методика
Відтворити відео

Кінезітерапія - методика лікування Бубновського

Унікальність методу полягає в тому, що для лікування цілої низки захворювань вперше у світовій практиці доктор Бубновський С.М. звернувся не до хірургії або лікарських препаратів, а до внутрішніх ресурсів організму людини.

В якості основного методу використовується КІНЕЗІТЕРАПІЯ (kinesis – рух + therapia – лікування) – лікування правильним рухом. Для впливу на організм у методиці Бубновського використовуються спеціально розроблені комплекси вправ на багатофункціональних тренажерах Бубновського з функціями декомпресії та антигравітації (БТБ). Пацієнту не треба докладати особливих зусиль, не треба боятися підвищення тиску і загальної слабкості. Рух полегшить антигравітаційна система БТБ. Пацієнту лише необхідно ретельно і точно виконувати рух та пам’ятати: «Правильний рух лікує – неправильний калічить».

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма, що враховує його індивідуальні особливості і рівень фізичного розвитку, ступінь захворювання, загальний стан здоров’я. Програма включає спеціальні реабілітаційні вправи, призначені для поліпшення рухливості суглобів, еластичності м’язів, зв’язок і сухожиль. В результаті знімається больовий синдром, активізуються глибокі м’язи, відновлюється живлення уражених тканин, повертається рухливість суглобів і хребта, значно зростають рухові можливості, працездатність, поліпшується якість життя.
Спочатку, як правило, даються полегшені варіанти вправ із мінімальними навантаженнями, поступово складність програм підвищується. Особливий акцент робиться на постановку правильного дихання, без правильного дихання лікувальний рух неможливий. Правила дихання прості, але вміння ними користуватися дає значний лікувальний ефект на будь-якому етапі реабілітаційної програми.

Після проходження одного або декількох циклів кінезітерапії (це залежить від темпу позитивних змін, що відбуваються в процесі занять) пацієнти переводяться на програми, необхідні для підтримки досягнутого стану. У підсумку підопічні Центрів Бубновського не тільки позбавляються від проблеми, яка привела їх до Центру, а й стають міцнішими, сильнішими, здоровішими, працюють із такими навантаженнями, які до знайомства з кінезітерапією були для них просто немислимі. Замість того щоб лікуватися тривало і безрезультатно, такі пацієнти повертаються до повноцінного і насиченого способу життя здорової людини.

Методиці Бубновського підвладні не тільки захворювання кістково-м’язової системи опорно-рухового апарату, а й можливість позбавлення від медикаментозної залежності при ішемії, гіпертонічній хворобі, бронхіальній астмі, цукровому діабеті II типу, прихованій ендогенній депресії, абстинентних синдромах, хворобах тазового дна – простатиті, аднекситі і ряді інших поширених захворювань.

Розроблено навчальні програми для вагітних жінок з метою профілактики болю в спині, надлишкової ваги, варикозного розширення вен. Є програми для дітей для профілактики і лікування порушень постави. Також існують програми для літніх людей (геронтологічний курс).

«У людині все є, щоб не хворіти, щоб вилікуватися і повернути радість до життя. Ось цим ми і займаємося – повертаємо повноцінну працездатність після, здавалося б, найскладніших хвороб і не посилаємо до аптеки».
(С.М. Бубновський)

Первинна діагностика

Методика

Diers 4 D motion

Методика

Миофасциальная діагностика

Методика
Відтворити відео

Як виглядає заняття

Унікальність методу полягає в тому, що для лікування цілої низки захворювань вперше у світовій практиці доктор Бубновський С.М. звернувся не до хірургії або лікарських препаратів, а до внутрішніх ресурсів організму людини.

Методика
Відтворити відео

Тренажер Бубновського МТБ

Пацієнту не треба долати надзусиль, не треба боятися підвищення тиску і загальної слабкості. За ці слабкі зони спрацює антигравітаційна система БТБ. Пацієнту лише необхідно спрямувати рух.