РЕГЛАМЕНТ

В рамках підтримки вирішуються питання, визначені цим Регламентом, згідно встановленим рівням обслуговування (SLA- Service Level Agreement). Даний Регламент поділяться на Технічний регламент та регламент надання/отримання послуг. Поняття у Регламенті застосовуються відповідно до Оферти.

Надання послуг підтримки з боку Виконавця, гарантує якісне, своєчасне вирішення всіх питань, пов’язаних з експлуатацією продуктів і рішень. А також дозволяє користувачеві планувати витрати на супровід системи. Технічна підтримка здійснюється тільки для оновлених продуктів. Та відповідно до чинного законодавства про послуги та Оферти.

Технічний Регламент

1..Питання оновлень І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

1.1 Регламентні роботи по оновленню послуги BUBNOVSKY.UA проводяться періодично.

1.2 Список робіт, які виконуються періодично:

 • Перегляд логів систем, мережевого обладнання, системи резервного копіювання.
 • Оновлення операційних систем і програмного забезпечення.
 • Аналіз спожитих ресурсів (дисковий простір, пам’ять і ЦПУ)
 • Тестове розгортання резервних копій.
 • Перегляд стану апаратного забезпечення (в тому числі безпосередньо візуальний).
 • Зміна паролів службових облікових записів.
 • Відключення застарілих облікових записів користувачів, комп’ютерів і служб.
 • Оновлення сертифікатів та списків відкликаних сертифікатів.
 • Тестування відмовостійкості і перевірка безпеки
 • занесінія інформації в журнал виконаних робіт

1.3 Мінімальні вимоги для роботи BUBNOVSKY.UA

– В основних популярних браузерах: Google Chrome Версія 35.0.1916.153 і вище Firefox 32.0 і вище Safari 6.0.5 і вище. Opera 24.0 і вище. IE 9-11 і вище. Opera 12.17 і вище. Яндекс браузер 14.7.1916.15705 і вище.

– Для мобільних додатків версії браузерів – останні версії на момент розробки: Google Chrome 35.0.1916.153 і вище. Android Browser 19.1 і вище. Mobile Safari 6.0.5 і вище. Firefox 32 і вище. Opera Mini 7.6.0 і вище.

 1. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ BUBNOVSKY.UA

2.1 Ресурс BUBNOVSKY.UA, як і будь-яке програмне забезпечення, не є вільним від помилок. BUBNOVSKY.UA весь функціонал, включаючи скрипти, додатки, контент та іншу інформацію, розміщену на сайті, поставляються на умовах «ЯК Є», з усіма недоліками, які проявилися одразу або не відразу.

2.2 BUBNOVSKY.UA не гарантує і не обіцяє жодних результатів від використання на Сайті клієнта Ресурсу. Беручи цей Регламент користувач Ресурсу погоджується з тим, що BUBNOVSKY.UA не несе ніякої відповідальності за функціонування і працездатність Ресурсу.

2.3 BUBNOVSKY.UA не несе відповідальності за тимчасові збої і перерви в роботі Ресурсу на Сайті клієнта і викликані такими збоями втрати інформації. BUBNOVSKY.UA також не несе ніякої відповідальності за збиток, заподіяний користувачам на Сайті клієнта, який був результатом використання на Сайті клієнта даного Ресурсу.

2.4 BUBNOVSKY.UA в праві використовувати і розпоряджатися інформацією користувача для складання статистичної звітності, використовувати її в рекламних і маркетингових цілях, а також має право направляти користувачеві інформацію про свою діяльність і будь-яким способом її рекламувати.

2.5 Правовласник Ресурсу BUBNOVSKY.UA не несе ніякої відповідальності за функціонування Ресурсу, за будь-які наслідки його використання користувачами Сайту і / або наслідки повідомлення або отримання будь-якої інформації з використанням Ресурсу.