Підтримка репродуктивної системи жінки

You are here:

Для запалення придатків причинами можуть бути аборт або пологи, недотримання правил особистої гігієни, гнійні вогнища в організмі і різні інфекційні захворювання. Розвиток аднекситу залежить від жіночого імунітету. При запаленні придатків діагностика повинна приділити значну увагу психічним і фізичним факторам, що ослаблює імунітет. Це стрес, переохолодження, втома і супутні фонові захворювання. Запалення яєчників, часто поєднується із запаленням маткових труб (сальпініт). Найчастіше слід після сальпініта.

Однією з основних причин оофориту (сальпингита) є скупчення ексудату (запальної рідини), в результаті складки внутрішньої оболонки маткових труб споюються і виникає їх непрохідність. Розплавляються тканини яєчника з розвитком запального освіти. Ми пропонуємо кінезітерапію як основний профілактичний метод лікування, так як при правильному використанні тренажерів багатофункціонального дії (МТБ I-II) активізуються м’язи промежини, м’язи тазового дна і активізується кровотік в статевих органах, що перешкоджає розвитку оофориту (сальпініта, аденексіта), що називають по- раніше запаленням придатків.

При хронічному перебігу оофориту (аднекситу, сальпінгіту) кінезітерапія різко покращує швидкість одужання засчет точкової опрацювання м’язових груп промежини, покращуючи лімфодренаж і сприяючи посиленню іммуннокоррегірующіх механізмів фагоцитозу, що бере участь в усуненні збудників захворювання з маткових труб. Бальнеотерапевтичні методи кінезітерапії прискорюють лікування оофориту (сальпініта, аденексіта).

Гонорейний і туберкульозні оофоріти підлягають специфічному лікуванню.

Підтримка репродуктивної системи жінки

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче