Підготовка до вагітності та пологам

You are here:

Рішення завести дитину – це, мабуть, одне з найважливіших рішень у житті. Підходити до цієї справи потрібно з усією відповідальністю, щоб уникнути появи безлічі проблем. Дуже важливо бути морально і психологічно готовими до появи дитини. Один із найважливіших факторів – це фізична підготовка до вагітності, а тому бажаний медичний контроль не тільки при підготовці, але й у процесі подальшого розвитку вагітності. В Центрі доктора Бубновського наші фахівці допоможуть повністю підготувати організм до вагітності, а також підберуть повноцінний післяпологовий догляд і контроль, щоб дитина розвивалася правильно.

Такий підхід дозволить максимально знизити ризик розвитку хронічних захворювань у процесі вагітності, а також запобіжить появі нових. Правильна підготовка до пологів, яку ви отримаєте в Центрі доктора Бубновського, допоможе убезпечити процес пологів і для вас, і для вашого малюка. Наші фахівці складуть індивідуальну програму підготовки, дієту, повноцінне медичне обстеження і забезпечать ретельний контроль за перебігом вагітності. Ми зробимо все для того, щоб момент появи на світ нового життя став для вас найпрекраснішим і світлим спогадом.

Підготовка до вагітності та пологам

ПІДГОТОВКА ДО ВАГІТНОСТІ

Готувати свій організм до вагітності повинні обидва партнери, адже здоров’я майбутньої дитини напряму залежить від стану здоров’я батьків.

При підготовці до вагітності:

  • обидва партнери повинні відмовитися від шкідливих звичок. Обов’язково – від алкоголю та куріння;
  • необхідно уникати надмірних фізичних навантажень;
  • переглянути харчування, можливо, виникне необхідність приблизно за 3 місяці до передбачуваного зачаття почати приймати вітаміни для зміцнення здоров’я та імунітету;
  • обов’язково потрібно пройти повне терапевтичне обстеження, здавши всі потрібні аналізи, зробивши флюорографію тощо;
  • за наявності яких-небудь хронічних захворювань, наприклад, цукрового діабету, варикозу, гіпертонії тощо, дуже важливо проконсультуватися з лікарем;
  • якщо є які-небудь проблеми із зубами – відвідайте стоматолога. Цю проблему обов’язково необхідно вирішити до настання вагітності;
  • обом партнерам обов’язково слід перевірити організм на наявність ІПСШ;
  • жінці необхідно перевірити в гінеколога стан матки, прохідність маткових труб, а також стан покривів ендометрію.

Це лише частина необхідних заходів при підготовці до вагітності. Але крім таких простих загальних правил, існує ще й безліч індивідуальних, які допоможе встановити тільки лікуючий лікар. Індивідуальні етапи підготовки залежать від стану здоров’я партнерів, наявності різних хвороб і запалень, від прийнятих ліків та багатьох інших пунктів. Самостійно врахувати все це без допомоги професіоналів просто неможливо, тому найрозумніший крок – звернутися за допомогою до лікарів. Ви завжди можете проконсультуватися з фахівцями нашого центру, де обов’язково нададуть необхідну допомогу і представлять всю цікаву для вас інформацію.

ПІДГОТОВКА ДО ПОЛОГІВ

Підготовка до пологів – найважливіший і найвідповідальніший етап вагітності. Вона стосується відразу всіх органів і систем жіночого організму, починаючи з нервової системи і закінчуючи головним виконавчим органом, тобто маткою. Гарна та правильна підготовка до пологів дозволить уникнути ускладнень під час народження дитини.

ВІДЕО

Підготовка до вагітності та пологам

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче