Реабілітація після операцій та травм

You are here:

Перенесені травми і хірургічні втручання завжди вимагають подальшої реабілітації. У наш час пацієнти хочуть, щоб все відбувалося дуже швидко, але непрофесійний підхід до відновлення може привести до ускладнень і затягнутися на довший період.

Фахівці-реабілітологи з великим стажем зможуть скласти індивідуальну програму для профілактики і відновлення вашого організму. Однак не тільки травми і хірургія опорно-рухового апарату вимагають подібної реабілітації: порожнинні операції, судинні (в тому числі геморой) і такі складні, як операції на серці, потребують дуже поступове, але якісному супроводі та підвищенні навантажень для поліпшення загального стану організму, тонусу м’язового корсету і швидкого розсмоктування рубців.

Сучасні методики і дбайливе ставлення до пацієнта допоможуть найкращим чином повернутися до здорового життя.

Для чого потрібна реабілітація?

Якісне виконання операції або ж хірургія після травми – це, звичайно, базове умови для одужання. Однак, повне відновлення функцій організму вимагає часу і певного підходу. На жаль, травма, отримана за секунду, може довгі роки нагадувати про себе. Так і реабілітація після операції на хребті або серце, викликані тривалим патологічним процесом, не справа одного дня. Адже ми не розраховуємо схуднути за один тиждень, якщо набирали вагу кілька років! Крім того, нашим фахівцям доведеться заново вчити пацієнтів правильно рухатися, а утворення нових нейронних зв’язків і звичок також не справа кількох днів.

Перед призначенням курсу реабілітації наші фахівці ретельно досліджують такі фактори, як попередній анамнез, застосовані способи лікування і нинішній стан організму.

Під час реабілітації супровід нашими фахівцями допомагає не тільки відновити тіло, але і додати віри в себе, свої сили і психологічно підготуватися до набуття нових навичок.

Показання до реабілітації

Для призначення курсу реабілітації потрібні певні показання:

  • Знижений тонус м’язів, атрофія або зниження силових показників
  • Відновлення після переломів, розривів зв’язок, тривалого обездвиженного стану
  • Поліпшення якості хрящової тканини, суглобових сумок
  • Розробка кінцівок після операцій, коли утворюються рубці і спайки
  • Поліпшення кровообігу і харчування внутрішніх органів
  • Зняття набряків і больового синдрому, розсмоктування гематом
  • Психологічна підтримка і адаптація після травм і операцій

Якщо розраховувати, що реабілітація пройде сама собою, то можна зіткнутися з великими проблемами і навіть погіршенням загального стану.

Хочемо зазначити, що реабілітація – це завжди комплекс дій, що включає і фізіотерапевтичні процедури, і масаж, і кінезітерапія.

Програми відновлення

Реабілітаційні програми проводяться в кілька етапів з проміжним контролем результатів. Дуже важлива послідовність проведення курсів. Тривалість залежить від стану пацієнта, від швидкості відгуку організму на різні методики, від віку пацієнта і складності перенесеної операції.

У нашому центрі ми проводимо реабілітацію після операцій гриж хребта, операцій на серці, видалення геморою. В цілому програми реабілітації покращують кровообіг, лімфодренаж, активують імунітет, прискорюють обмін речовин і швидкість розсмоктування рубців і шрамів.

Фахівці Центру доктора Бубновського проведуть діагностику і підберуть максимально відповідну реабілітаційну програму, виходячи з індивідуальних особливостей вашого організму.

Реабілітація після травми хребта і проведених операцій:

Реабілітація після операцій

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче