You are here:

Сергій Михайлович Бубновський

Автор напрямку кинезитерапии

Сергій Михайлович Бубновський – доктор медичних наук, професор кафедри медичної реабілітації та анестезіології РУДН, завідувач лабораторією, творець нового напрямку в медицині – сучасної кінезітерапії, в основі якої лежать профілактика і безмедикаментозне і безопераційне лікування захворювань опорно-рухового апарату, автор 12 патентів і більше 20 науково-популярних книг, телеведучий.

Роль в медицині:

автор унікальної методики лікування захворювань кістково-м’язової системи і повного оздоровлення організму, що стала відомою під назвою “сучасної кінезітерапії”

Вища освіта:

Московський обласний педагогічний університет, Московський медичний університет ім.Семашка Вчений ступінь / звання: доктор медичних наук, професор

Досягнення:

автор унікальної методики “сучасна кінезітерапія”, серії бестселерів по оздоровленню організму, володар 7-ми патентів на винаходи (методи діагностики і лікування), творець мережі медичних центрів доктора Бубновського. У 22 роки він потрапив в страшну аварію, став інвалідом, багато років жив з постійним болем і не міг пересуватися без опори. Він сам підняв себе на ноги, створив свою авторську методику лікування і відкрив перший власний медичний центр, де допомагав людям позбутися від болю, знайти радість руху без використання ліків і операцій. Сергій Бубновський – доктор, який прекрасно розуміє своїх пацієнтів, бо і сам колись був на їхньому місці.

МЕТОДИКА ДОКТОРА БУБНОВСЬКОГО

Його методика стала революційною. Вона дозволяє лікувати захворювання опорно-рухового апарату без ліків і операцій. У основу методу лягла кінезітерапія, що дослівно означає лікування рухом. До речі, цей термін був вже відомий в світі, але саме Сергій Бубновський не тільки запровадив його в Росії, але і вивів на якісно новий рівень.

Дослідним шляхом доктор Бубновський з’ясував і довів на практиці, що лікувальний ефект має не просто рух як такий, а правильний рух з індивідуальними навантаженнями. Кращого результату можна досягти, якщо впливати не тільки на весь організм в цілому, але і на окремі, узколокальним групи м’язів.

Спеціально для цих цілей Сергієм Бубновським був розроблений багатофункціональний тренажер (МТБ). Його блокова система дозволяє давати пацієнтові навантаження дозовано, диференціювати зусилля і направляти на опрацювання проблемних зон.

Тренажер вирішує і ще одну важливу задачу – дозволяє уникнути небажаної вертикального навантаження на хребет і суглоби, що може викликати додаткові больові відчуття. При цьому МТБ абсолютно безпечний, дозволяє виконувати і варіювати велику кількість різноманітних вправ.

Сергію Бубнівська вдалося відкрити і довести діагностичний і лікувальний фактори скелетної мускулатури, про що медична громадськість того часу навіть не підозрювала, використовуючи зі значними обмеженнями тільки прості рухи у вигляді лікувальної фізкультури (ЛФК).

Бубновский пішов далі: в 2001 році захистив кандидатську, а в 2007 – докторську дисертації і вперше в світовій практиці обґрунтував і довів ефективність безоперационного, кінезітерапевтіческіе лікування остеохондрозу з грижами і секвестром міжхребцевих дисків. Він теоретично описав, а згодом і застосував на практиці метод медичної реабілітації після компресійних переломів хребта без операції.

Переконливим підтвердженням ефективності методу стало участь Сергія Бубновського в ралі-рейді «Париж – Дакар» в якості лікаря команди «Камаз-мастер». Шестеро пілотів команди отримали важкі травми, але, завдяки Сергію Бубнівська і його методикою, змогли знову повернутися до гонки.