Синовіт лікування

You are here:

При такому захворюванні як синовіт відбувається запалення синовіальної оболонки, яка оточує суглоб. Ця оболонка виконує дуже важливі функції щодо захисту й амортизації суглоба, а тому із запаленням потрібно боротися відразу, як тільки воно виникає. У Центрі доктора Бубновського фахівці використовують найефективнішу методику щодо боротьбі з синовітом, щоб суглоби наших пацієнтів знову могли працювати в повну силу. Звертайтеся за консультацією і лікуванням в Центр доктора Бубновського, і наші фахівці Вам допоможуть!

Причини хвороби

Залежно від причин, з яких виникає синовіт, він може протікати інфекційно або асептично.

Інфекційний синовіт виникає через патогенні мікроорганізми, проникаючі в суглоб із кров’ю, або при наявності відкритої травми. Дуже часто виникає і розвивається за наявності затяжного туберкульозу або сифілісу.

Асептичний синовіт — відбувається без участі будь-якої інфекції, це результат протікання внутрішніх патологічних процесів, що відбуваються в суглобі. Розвивається за наявності хронічних травм суглоба, найчастіше в різних спортсменів або людей, чия робота пов’язана з важкою фізичною працею. Так само цілком може виникнути у вигляді алергічної реакції при ендокринному порушенні або у вигляді супроводу хронічного артрозу.

Симптоми хвороби

Найчастіше визначити синовіт за його симптомами дуже складно, оскільки ці симптоми дуже схожі на безліч різних запальних процесів у суглобах. Ще однією проблемою виявлення є те, що синовіт зазвичай супроводжується й іншими хворобами, наприклад, тим же артритом, артрозом або хондроматозом.

Є список симптомів, які зазвичай мають наслідком синовіт:

  • Відбувається помітна зовні зміна форми та об’єму суглоба.
  • Починається гіперемія шкіри навколо суглоба. Шкіра починає червоніти, а її температура піднімається.
  • Під час руху або проведення пальпації людина відчуває болісні відчуття.
  • Починається загальне нездужання і підвищення температури.

Для того щоб переконатися в наявності синовіту, необхідна лікарська діаностіка. Спочатку роблять зовнішній огляд, а потім вже на УЗД підтверджують діагноз і визначають ступінь пошкодження суглоба.

Види хвороби

Існує два види цієї хвороби:

  • Гострий синовіт — він проявляється у формі набряку, а так само повнокров’я і потовщення синовіальної оболонки. Стрімко прогресує при відсутності лікування і має яскраво виражені симптоми.
  • Хронічний синовіт — це наслідок недолікованого гострого синовіту, проявляється досить рідко. Найчастіше його важко виявити, а яскраво-виражених симптомів він не має. Але, якщо не вилікувати його вчасно, то це може призвести спочатку до розтягування зв’язок, а потім і до вивиху суглоба.

Лікування

Для лікування синовіту необхідно застосовувати комплексний підхід, тому що практично завжди він супроводжується іншими патологічними проблемами та станами. Причому, для кожного пацієнта необхідна своя, індивідуальна терапія. Наприклад, якщо синовіт спровокований інфекцією, то потрібна антибактеріальна терапія, а якщо травмою, то буде потрібна грамотна реабілітація.

Методика доктора Бубновського передбачає індивідуальний, максимально ефективний підхід до кожного пацієнта. Ми зробимо все, щоб вилікувати ваші суглоби без хірургічного втручання.

Ви завжди можете звернутися в Центр доктора Бубновського для отримання консультації. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання і нададуть всю необхідну допомогу. Довірте свої суглоби професіоналам!

Синовіт лікування

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче