Встановлений діагноз міжхребцева грижа, як правило, автоматично означає тривалий прийом лікарських препаратів і вирішення питання щодо оперативного втручання. Але не варто засмучуватися з цього приводу! Альтернатива таким методам лікування існує! Це унікальна сучасна методика доктора Бубновського, що успішно застосовується протягом багатьох років у всьому світі!
Лікування рухом, за допомогою природних функцій організму позбавить Вас від болю, дискомфорту і побоювань щодо подальшого розвитку. Звертайтеся до фахівців нашого Центру, щоб отримати кваліфіковані відповіді на запитання з приводу Вашого захворювання.
Старіння і пов’язана з цим дегенерація — природний процес організму. Питання тільки в тому, наскільки рано і як швидко це розвивається. Міжхребцевий диск — це сполучнотканинне утворення, яке служить амортизатором для хребців при ходьбі та стрибках. Він складається з фіброзного кільця і менш щільного ядра. З часом сполучна тканина стає менш еластичною, щільнішою, на поверхні фіброзного кільця формуються мікротріщини. Атрофія корсетних м’язів при недостатній фізичній активності, порушення постави, порушення мінерального обміну тільки прискорюють ці процеси.
Формування міжхребцевих гриж є наступним етапом розвитку остеохондрозу після протрузії диска. Цей стан є незворотним. Після того, як диск руйнується, в цьому місці формується вогнище запалення, розростання фіброзної тканини і подальшого відкладення солей кальцію. В результаті чого ще більше знижується рухливість хребта, і стан розвивається по замкнутому колу. Диск, що «випав», механічно подразнює судинно-нервові пучки, що проходять через хребці, при цьому виникають болі, порушення чутливості, відчуття оніміння, спазм судин.
Залежно від того, куди відбувається випадання, міжхребцеві грижі поділяються на такі види:
Найбільше проблем викликає випадання диска в просвіт спинномозкового каналу. При цьому, як правило, до симптомів болю і порушення чутливості приєднуються симптоми порушення функції внутрішніх органів: серця, шлунка, кишечника, органів сечовивідної системи. Найчастіше міжхребцеві грижі формуються в поперековому відділі, який несе найбільше навантаження, і в шийному відділі хребта як у найбільш рухомому.
Основними методами лікування є: консервативна терапія та операція. Але, ні оперативне втручання, ні тривалий прийом лікарських засобів не дають гарантій того, що захворювання зупинить свій плин, і людина стане здоровою. Усунення однієї грижі не відновлює структуру інших міжхребцевих дисків, а лікарські засоби не можуть замінити якісні фізичні навантаження. Метод доктора Бубновського заснований на лікуванні рухом. Виконання вправ за індивідуально підібраною програмою здатне повернути людину до повноцінного життя без болю і страждань, і не допустити подальшого розвитку захворювання.
Рушник, зручна спортивна форма, взуття, вода. Якщо у Вас виникли питання, зв’яжіться з кол-центром: 0800 501 037.