Тазові болі лікування

You are here:

Вас постійно турбує тазовий біль, і лікар поставив Вам такий діагноз? А операції і тривалий прийом медикаментів не для Вас? Тоді зверніть увагу на лікування рухом – унікальний метод доктора Бубновського! Ця методика розроблена спеціально, щоб відновити організм природним шляхом.

Зверніться в один з наших центрів у місті Києві, і професійні лікарі дадуть відповідь Вам на будь-які питання, які стосуються Вашого здоров’я! Дозвольте собі бути здоровим і щасливим без операцій і ліків!

Причини хвороби

Цей стан найчастіше турбує жінок, хоча чоловіки також схильні до цього захворювання. Це постійний біль внизу живота, причиною якої можуть бути різні патологічні стани органів малого таза: опущення органів малого таза, гінекологічні захворювання, урологічні та проктологічні проблеми, вертеброгенні порушення.

У жінок найбільш частою причиною появи цього синдрому служать хронічні запальні захворювання внутрішніх статевих органів і спайковий процес, що розвивається на їхньому тлі. Формуванню спайок також сприяє малорухливий спосіб життя. У частині випадків тазові болі є ознакою проблем із хребтом: пролапсу міжхребцевого диска, формування міжхребцевої грижі, остеохондрозу. У чоловіків частою причиною виникнення хронічного тазового болю є простатит.

Симптоми хвороби

Ознаки цього стану багато в чому залежать від патології, яка стала причиною його розвитку. Але найчастіше синдром тазового болю виникає у жінок і проявляється низкою симптомів:
часто турбує біль в попереку, паху, нижніх відділах живота, що посилюються при нервовому та фізичному навантаженні;
порушення менструального циклу у жінок;
порушення випорожнення, що проявляється запорами або частими позивами до дефекації;
поява хворобливих відчуттів внизу живота під час статевого акту – диспареуніі.

Наявність тазового болю значно погіршує якість життя людини, оскільки торкається емоційної та сексуальної її складових, порушує соціальну та особистісну її адаптацію.

Лікування

Найбільш оптимальним методом лікування цього синдрому є усунення стану, який став причиною появи болю. Багато пацієнтів йдуть шляхом «найменшого опору» і стають заручниками ліків, постійно приймаючи анальгетики та різні протизапальні засоби. Тому, діагностика та виявлення причини тазового болю повинна проводитися обов’язково кваліфікованими фахівцями.

При виявленні порушення, пацієнту, як правило, пропонується або медикаментозне, або хірургічне лікування. Ні те, ні інше не є абсолютно безпечним і ефективним. Тому варто звернутися до природних методів відновлення здоров’я – лікувально-відновлювального курсу доктора Бубновського. Цей метод лікування заснований на самовідновленні організму за допомогою спеціально розроблених вправ, що нормалізують кровообіг, іннервацію, що зміцнюють м’язи і зв’язки організму. Використовуючи тільки цей метод можна назавжди позбутися тазових болів без застосування ліків і без операцій!

Тазові болі лікування

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче