Сергій Михайлович Бубновський
Сергій Михайлович Бубновський
Автор напрямку кинезитерапии

Сергій Михайлович Бубновський

Сергій Михайлович Бубновський - доктор медичних наук, професор кафедри медичної реабілітації та анестезіології РУДН, завідувач лабораторією, творець нового напрямку в медицині - сучасної кінезітерапії, в основі якої лежать профілактика і безмедикаментозне і безопераційне лікування захворювань опорно-рухового апарату, автор 12 патентів і більше 20 науково-популярних книг, телеведучий.

Роль в медицині:

автор унікальної методики лікування захворювань кістково-м'язової системи і повного оздоровлення організму, що стала відомою під назвою "сучасної кінезітерапії"

Вища освіта:

Московський обласний педагогічний університет, Московський медичний університет ім.Семашка Вчений ступінь / звання: доктор медичних наук, професор

Досягнення:

автор унікальної методики "сучасна кінезітерапія", серії бестселерів по оздоровленню організму, володар 7-ми патентів на винаходи (методи діагностики і лікування), творець мережі медичних центрів доктора Бубновського. У 22 роки він потрапив в страшну аварію, став інвалідом, багато років жив з постійним болем і не міг пересуватися без опори. Він сам підняв себе на ноги, створив свою авторську методику лікування і відкрив перший власний медичний центр, де допомагав людям позбутися від болю, знайти радість руху без використання ліків і операцій. Сергій Бубновський - доктор, який прекрасно розуміє своїх пацієнтів, бо і сам колись був на їхньому місці.

Методика доктора Бубновського

Його методика стала революційною. Вона дозволяє лікувати захворювання опорно-рухового апарату без ліків і операцій. У основу методу лягла кінезітерапія, що дослівно означає лікування рухом. До речі, цей термін був вже відомий в світі, але саме Сергій Бубновський не тільки запровадив його в Росії, але і вивів на якісно новий рівень.

Дослідним шляхом доктор Бубновський з'ясував і довів на практиці, що лікувальний ефект має не просто рух як такий, а правильний рух з індивідуальними навантаженнями. Кращого результату можна досягти, якщо впливати не тільки на весь організм в цілому, але і на окремі, узколокальним групи м'язів.

Спеціально для цих цілей Сергієм Бубновським був розроблений багатофункціональний тренажер (МТБ). Його блокова система дозволяє давати пацієнтові навантаження дозовано, диференціювати зусилля і направляти на опрацювання проблемних зон.

Тренажер вирішує і ще одну важливу задачу - дозволяє уникнути небажаної вертикального навантаження на хребет і суглоби, що може викликати додаткові больові відчуття. При цьому МТБ абсолютно безпечний, дозволяє виконувати і варіювати велику кількість різноманітних вправ.

Сергію Бубнівська вдалося відкрити і довести діагностичний і лікувальний фактори скелетної мускулатури, про що медична громадськість того часу навіть не підозрювала, використовуючи зі значними обмеженнями тільки прості рухи у вигляді лікувальної фізкультури (ЛФК).

Бубновский пішов далі: в 2001 році захистив кандидатську, а в 2007 - докторську дисертації і вперше в світовій практиці обґрунтував і довів ефективність безоперационного, кінезітерапевтіческіе лікування остеохондрозу з грижами і секвестром міжхребцевих дисків. Він теоретично описав, а згодом і застосував на практиці метод медичної реабілітації після компресійних переломів хребта без операції.

Переконливим підтвердженням ефективності методу стало участь Сергія Бубновського в ралі-рейді «Париж - Дакар» в якості лікаря команди «Камаз-мастер». Шестеро пілотів команди отримали важкі травми, але, завдяки Сергію Бубнівська і його методикою, змогли знову повернутися до гонки.

Інші наші лікарі

Ковтонюк Марина Віктор...
Головний лікар,кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Детальніше
Кім Вадим Олександрович
Провідний лікар кінезітерапевт невропатолог
Детальніше
Баженова Анна Анатолієвна
Лікар ортопед-травматолог
Детальніше
Ющишен Віталій Олексан...
Ортопед-травматолог, вертебролог.
Детальніше
Шаленко Валерій Михайл...
Лікар ортопед-травматолог
Детальніше
Драч Едуард Валерійович
невролог, психіатр, невропатолог
Детальніше
Костів Марія Богданівна
Лікар невролог, кинезіолог
Детальніше
Запись на консультацию
Центр Доктора Бубновського - найкраще рішення. Якщо вам набридло хворіти запишіться на консультацію до лікаря в зручний для вас час!