Професійні хвороби офісних працівників

You are here:

Існує думка, що робота в офісі найпростіша, а головне, нешкідлива, адже сидіти за комп’ютером людині не загрожують виробничі травми та інші захворювання. Але це не так. У офісних працівників є свої професійні захворювання, пов’язані зі специфікою діяльності, мікрокліматом приміщення, психологічної обстановкою в колективі, низькою руховою активністю та іншими подібними факторами.

Цілий перелік хвороб ускладнює життя бухгалтерам, секретарям, менеджерам, програмістам, маркетологам, юристам, економістам та іншим співробітникам, які трудяться в офісі. Позбутися від них допоможе медичний центр доктора Бубновського, який працює за методикою, що активно використовується як в Україні, так і за кордоном.

Професійні хвороби офісних працівників

ПРОФЕСІЙНІ ХВОРОБИ ОФІСНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ВОНИ?

Геморой. Поширене захворювання, що супроводжується болісними відчуттями в районі анального отвору, сверблячкою, печінням, дискомфортом під час дефекації, кровотечами, випаданням гемороїдальних вузлів.

В якості профілактики геморою, медики рекомендують підвищити рухову активність: частіше гуляти, регулярно робити зарядку, а також включити в щоденне меню більше продуктів, що містять клітковину і пити достатню кількість рідини.

Остеохондроз. Захворювання, про яке не з чуток знає більше 70% дорослого населення. Виявляється воно болями в спині, дискомфортом при ходьбі та сидінні. Підступна недуга призводить до руйнувань суглобів хребта, якщо вчасно не почати лікування остеохондроз переросте в кіфоз, грижу, на тлі захворювання можуть утворитися остеофіти.

Щоб уникнути розвитку остеохондрозу, необхідно стежити за своєю вагою, регулярно виконувати комплекс вправ, спрямований на підвищення рухливості суглобів.

Синдром хронічної втоми. Хвороба розвивається в результаті постійного перевтоми та перенапруження. Діагностувати синдром можна за кількома ознаками: часті головні болі, дратівливість, порушення сну, зниження працездатності.

Основним профілактичним заходом, що запобігає розвитку хвороби, лікарі називають відпочинок.

Синдром сухого ока (ССО). Це малоприємне захворювання, від проявів якого переважно страждають ті, хто багато часу проводить перед комп’ютером. Синдром виникає в результаті того, що око тривалий час перебуває в напруженому стані, та супроводжується ріжучими болями і печінням.

Запобігти розвитку хвороби допоможе зарядка для очей, прискорене моргання, періодичний відпочинок від комп’ютера, використання препаратів, які заміняють сльози.

Синдром зап’ястного каналу. Захворювання вражає нервові закінчення в області зап’ястя. Це «улюблене» захворювання (після синдрому сухого ока) тих, чия робота пов’язана з комп’ютерами. Проявляється недуга онімінням рук, поколюванням, що віддають у долоньки болями. Розвиток синдрому супроводжується слабшанням м’язів кисті рук.

В якості профілактики необхідно робити зарядку для рук і під час роботи за комп’ютером користуватися спеціальними подушечками, що укладаються під зап’ястя.

ЛІКУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ В ЦЕНТРІ ДОКТОРА БУБНОВСЬКОГО

Якщо ви виявили в себе одне з вищеперерахованих офісних захворювань, не варто відкладати візит до лікаря на потім. Адже чим раніше виявлено недугу і розпочато лікування, тим швидше ви відчуєте полегшення. Робота нашого центру базується на методиці, що зарекомендувала себе, суть якої в тому, щоб активізувати резервні сил вашого організму. Комплекс індивідуально розроблених вправ допоможе позбутися захворювання без задіяння медичних препаратів. Хочете бути здоровими, приходьте в центр доктора Бубновського!

Професійні хвороби офісних працівників

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче