Підготовка до ендопротезування

You are here:

Різні патології тазостегнових і колінних суглобів можуть проявлятися навіть у молодому віці. Але не варто зневірятися, якщо у вас діагностовані такі захворювання, як коксартроз або гонартроз. У Центрі доктора Бубновського розроблена методика послідовного лікування різних захворювань суглобів.

ПРИЧИНИ ПАТОЛОГІЇ СУГЛОБІВ

Після 40 років організм людини зазнає вікові зміни, які можуть посилюватися через несприятливу екологічною обстановку або неправильний спосіб життя. Вони проявляються в:

  • погіршенні обміну речовин;
  • порушенні кровообігу;
  • змінф складу синовіальної рідини тощо.

Найбільш вразливими є колінний і тазостегновий суглоби, що може призвести до різних травм – вивихів і переломів, а також розвитку артритів і артрозу.

ЛІКУВАННЯ ТА ПІДГОТОВКА ДО ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ

В арсеналі традиційної медицини не так багато методів лікування артритів. Як правило, це прийом болезаспокійливих засобів і контроль рухової активності. У випадку, коли симптоматичне лікування малоефективне, уражений суглоб може бути замінений протезом.

Складність хірургічного втручання залежить від віку пацієнта та ступеня тяжкості ураження. Не завжди лікарі ставлять хворого до відома про те, що приживлюваність імплантатів складає 30% і в більшості випадків потрібна повторна операція. Для того щоб спрямувати процес у потрібне русло, обов’язково потрібна підготовка до ендопротезування.

Підготовка до ендопротезування

ЕТАПИ ПІДГОТОВКИ ДО ОПЕРАЦІЇ

Зважившись на заміну суглоба, слід розуміти, що безпосередньо операція – це тільки початок шляху. З цієї причини, перш ніж лягти на операційний стіл, слід подбати про реабілітацію. Що може викликати післяопераційні ускладнення? Це можуть бути занадто жорсткі або слабкі зв’язки, м’язова недостатність. Фахівці Центру доктора Бубновського рекомендують підготувати м’язи до відновлювального періоду – тобто пройти курс вправ для їхнього зміцнення.

Перед будь-яким кардинальним втручанням в організм слід мати результати стандартних досліджень:

  • загального і біохімічного аналізу крові;
  • рівня цукру, групи крові, резус-фактора, часу згортання крові;
  • аналізу крові на специфічні захворювання (ВІЛ, гепатит, сифіліс);
  • ЕКГ;
  • дослідження судин (УЗД, ангіографія, доплер).

Під час лікування та реабілітації в Центрі доктора Бубновського пацієнт знаходить розуміння того, що все знаходиться в його руках, і він здатний подолати свою хворобу, а також повернути здоров’я!

FAQ

Підготовка до ендопротезування

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче