Офісний синдром лікування

You are here:

Для багатьох співробітників офісу ця недуга виникає вельми несподівано. Офісний синдром — це цілий комплекс різних захворювань, викликаних негативними чинниками середовища, в якому доводиться працювати день у день. Не хвилюйтеся, це ще не привід впадати у відчай і думати, що на цій роботі ви втратите все здоров’я. Завдяки спеціалізованій методиці доктора Бубновського, ви забудете про проблеми, які викликає офісний синдром.

Ця методика допоможе вам оздоровити та зміцнити організм і позбавитися від болів в спині, від проблем із зайвою вагою і головного болю, а також від багатьох інших бід, які провокує офісний синдром. Якщо Вам дороге своє здоров’я, поспішіть звернутися в Центр доктора Бубновського, і ми із задоволенням допоможемо вам перемогти офісний синдром без застосування дорогих і неефективних ліків.

Причини хвороби

Існує безліч причин виникнення офісного синдрому. Розглянемо найбільш часті симптоми, а також причини їхнього виникнення:
Зайва вага – як правило, вона виникає від неправильного харчування, а також від малорухливого способу життя.
Захворювання шлунково-кишкового тракту. Виникають від неправильного харчування, а також якщо ви їсте рідко і так званими «перекушуваннями».

Захворювання серцево-судинної системи – вони з’являються від куріння, частого вживання кофеїновмісних напоїв, неправильного харчування, стресів, а також поганого сну.

Геморой та інші запальні процеси органів малого таза – ці неприємні захворювання виникають через тривале сидіння на одному місці.
Синдром сухості очей – причини його доволі прості, це тривале сидіння за комп’ютером, а також кондиціоноване повітря.
Захворювання дихальних шляхів – це можуть бути звичайні простудні захворювання, які передаються повітряним шляхом, через велику кількість людей у приміщенні або ж за допомогою систем вентиляції.

Біль в м’язах і кістках – вони виникають при тривалому нерухомому сидінні, це найбільш частий недуга в офісних працівників.

Через напружену роботу в офісі ці неприємні захворювання будуть підстерігати вас з усіх боків. Але можна дотримуватися простих правил, які дозволять уникнути цих недуг. Наприклад, можна виділяти пару хвилин для того, щоб виконати невелику розминку для очей, встаньте з-за комп’ютера і подивіться у вікно, вдалечінь. Зробіть кругові рухи очима і просто поморгайте. Намагайтеся харчуватися правильно, носіть з собою контейнери зі здоровою домашньою їжею. У вільний від роботи час займайтеся бігом, він відмінно допоможе вам поліпшити кровообіг організму.

Симптоми хвороби

Види хвороби

Діагностика

Профілактика

Лікування

Якщо не займатися лікуванням офісного синдрому, то його симптоми можуть переростати в більш складні форми, які складніше піддаються лікуванню. Намагайтеся не затягувати з лікуванням, адже потім на повне одужання буде потрібно набагато більше сил і часу.

Завдяки спеціальній методиці доктора Бубновського Ви можете позбутися всіх симптомів офісного синдрому без дорогих і неефективних ліків. Також Центр доктора Бубновського пропонує курс профілактичних процедур, які допоможуть надалі захистити організм від перенапруг і виникнення симптомів офісного синдрому. Звертайтеся до нас – і наші лікарі-реабілітологи із задоволенням допоможуть вам вирішити будь-які проблеми, пов’язані з офісним синдромом.

Самолікування

FAQ

Офісний синдром лікування

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче