Міома матки лікування

You are here:

Діагноз із лякаючою назвою «міома матки» вже давно перестав бути чимось незвичайним. Кожна п’ята жінка після 35 років чує його в кабінеті свого лікаря. Це доброякісна пухлина, яка розвивається на м’язовій тканині матки. Але не варто сприймати цей діагноз як вирок. У Центрі доктора Бубновського наші фахівці вже давно ефективно допомагають жінкам позбутися цього лиха ефективно, щадними для здоров’я методами.

Своєчасне і правильне лікування дозволить уникнути безлічі ускладнень, які викликає міома матки. Чим раніше вона буде діагностована, тим простіше її вилікувати, а тому зволікати з походом до лікаря не варто, адже з кожним менструальним циклом кількість пошкоджених клітин стає все більшою.

Причини хвороби

Є кілька причин, які можуть призвести до виникнення міоми матки. До них відносяться:

  • всі гормональні порушення, які мають наслідком збої менструального циклу або занадто рясні місячні;
  • відсутність регулярного статевого життя (особливо з 25-літнього віку) або відсутність гармонії в сексуальному житті;
  • спадковість і генетична схильність;
  • наявність хронічних захворювань, наприклад, цукрового діабету, підвищений АТ, захворювання щитовидної залози;
  • наслідки втручання в організм: аборти, вискоблювання, травми після пологів;
  • малорухливий спосіб життя.

Причин виникнення міоми багато і навіть у наш час вони досі не з’ясовані до кінця. Але думка вчених сходиться на тому факті, що завжди існує клітина, яка передує утворення пухлини. Але ось думки про те, звідки з’являється ця клітина, сильно різняться.

Симптоми хвороби

Найнеприємніше, що часто міома матки або не має ніяких симптомів, або вони дуже слабкі, і жінка не звертає на них уваги, а тому виявити її вдається тільки при правильній медичній діагностиці. Часто міома впливає на роботу сусідніх органів, і з нею помилково звертаються до урологів і проктологів. Тому дуже важливо не забувати про регулярний огляд у гінеколога.

Види хвороби

Міома матки — це по-справжньому небезпечне захворювання, що становить велику загрозу для всього жіночого організму. Якщо в міоматозному вузлі почнеться запальний процес, то це може привести до самих непередбачуваних наслідків. Запалення нирок, сепсис, перитоніт — цей список ще довго можна продовжувати.

А в самому гіршому випадку міома матки може перерости в саркому. Саме тому не можна закривати очі на наявність міоми матки або намагатися вилікувати її народними засобами. Негайний похід до лікаря та лікування у фахівця допоможуть уникнути стількох наслідків.

Діагностика

Профілактика

Лікування

Існує два найпоширеніші методи лікування міоми матки:

  • Використання гормональних препаратів (так званий консервативний метод);
  • Операція з видалення міоми матки.

Вибір методу лікування залежить тяжкості самого захворювання і ступеня його розвитку. Консервативний метод використовується тоді, коли пухлина розвивається повільно, або в період клімаксу. Так само він застосовується у випадках, коли в найближчі плани пацієнтки не входить вагітність. Лікування обов’язково повинно проводитися під наглядом лікаря і тільки за індивідуальною програмою. Використання препаратів, призначених інший пацієнтці з міомою, може призвести до погіршення стану.

Методика доктора Бубновського передбачає індивідуальний підхід до кожної жінки, адже людський організм, як і кожен випадок захворювання, унікальний. Наші фахівці проведуть повне обстеження і складуть для вас схему лікування на основі результатів і лабораторних даних.

Звертайтеся за консультацією і лікуванням в Центр доктора Бубновського, і ми допоможемо вам стати здоровими!

Самолікування

FAQ

Міоми великих розмірів можуть здавлювати сусідні органи та погіршувати їхнє функціонування; – Порушується репродуктивна функція; — за наявності онкоуспадковості є ризик переродження доброякісної пухлини на злоякісну.

З міомою можна жити все життя – вона нікуди не подінеться, і проявляти себе може тільки тривалими місячними. У клімаксі жінка з міомою може прожити до найглибшої старості, тому що в пізнішому віці міома, як правило, не росте.

Міома матки лікування

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче