Лікування простатиту

You are here:

Простатит – захворювання передміхурової залози, від проявів якого страждає більшість чоловіків після сорока років. Це серйозна проблема, яка потребує ґрунтовного лікування. Несвоєчасне звернення до лікаря або повне ігнорування симптомів призведе до того, що з гострої форми простатит перейде в хронічну, а зміни, що відбуваються в тканинах передміхурової залози, стануть незворотними.

Якщо у вас простатит – не варто соромитися, сміливо звертайтеся до нас. Ми гарантуємо повну анонімність і ефективне лікування. Наш Центр пропонує сучасне лікування простатиту за прогресивною методикою, що дозволяє назавжди позбутися від малоприємного захворювання, що протікає в гострій формі, або полегшити симптоми хронічного простатиту.

Причини хвороби

Медики виділяють кілька актуальних причин розвитку запальних процесів у передміхуровій залозі.

 • Переохолодження організму.
 • Венеричні інфекції. Захворювання, що розвивається на цьому тлі, як правило, крім основних симптомів простатиту, супроводжується рядом додаткових: рясними виділеннями зі статевого органу та появою на голівці малоприємних ранок.
 • Бактеріальна інфекція.
 • Постійні стреси. Нервові перенапруження призводять до застійних явищ у тканинах передміхурової залози, на тлі яких розвивається простатит.

Симптоми хвороби

 • Запальні явища в передміхуровій залозі супроводжуються низкою симптомів, що з’являються як по одному, так і в комплексі.
 • Больові відчуття в районі мошонки та промежини.
 • Гострий біль у нижній частині живота, що з’являється під час сечовипускання (іноді біль може бути постійним).
 • Часті позиви до сечовипускання.
 • Утруднене сечовипускання.
 • Проблеми з ерекцією.
 • У ранковий час відсутня ерекція.
 • Значно скорочується тривалість статевого акту.
Лікування простатиту

Види хвороби

Простатит, залежно від первісної причини виникнення, підрозділяється на два види:

 • Інфекційний простатит – викликається різними патологічними бактеріями, вірусами, грибками. Він може розвиватися на тлі уретриту, аденоми або везикуліту.
 • Неінфекційний (застійний) простатит виникає, переважно, у чоловіків, які ведуть малоактивне сексуальне життя. Його розвиток також може бути пов’язаний із низкою факторів, основними серед яких є: куріння, нервові перенапруження, недолік рухової активності, хронічна втома, зловживання спиртними напоями.

Лікування

Поява одного або декількох вищеописаних симптомів – це привід для негайного походу до фахівця. Успіх лікування простатиту безпосередньо залежить від того, наскільки вчасно ви звернулися за кваліфікованою допомогою. Ще один актуальний фактор, що впливає на позитивний результат лікування, – правильна діагностика простатиту.

Фахівці центру доктора Бубновського працюють за методикою, що зарекомендувала себе у Світі, суть якої в тому, щоб активізувати внутрішні сили вашого організму, спрямувавши їх на боротьбу із хворобою. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволить встановити реальні причини виникнення простатиту та розробити найбільш дієву схему лікування без медикаментозних препаратів. Не залишайтеся із хворобою наодинці, запишіться на консультацію в центр доктора Бубновського!

Лікування простатиту

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче