Лікування опущення органів малого тазу

You are here:

Опущення органів малого таза – проблема, з якою стикається більше 35% жінок. Розвиток захворювання пов’язаний з ослабленням м’язів і зв’язок тазового дна. Розтягуючись, вони не в силах утримувати в правильному положенні матку і придатки, піхву, сечовий міхур, пряму кишку, сечовивідний канал. Ця патологія призводить до того, що органи малого таза зміщуються, опускаючись вниз, а іноді навіть випадаючи за межі піхви.

Це непросте захворювання вимагає своєчасного та кваліфікованого лікування, яке готові надати фахівці медичного центру доктора Бубновського. Ефективна сучасна методика допоможе вам позбавитися від недуги без дорогих таблеток і хірургічного втручання.

Причини хвороби

Появу цієї патології медики часто пов’язують зі зниженням кількості естрогенів у жінок в період менопаузи, пологами, наявністю надмірної ваги, генетичною схильністю, хірургічним втручанням, що спричинило пошкодження нервових закінчень і м’язової тканини малого таза.

Симптоми хвороби

Розпізнати хворобу можна за цілим переліком характерних симптомів:

  • Болісні відчуття в області спини;
  • Виражений дискомфорт під час статевого акту (проблеми з настанням оргазму, в піхву може потрапляти повітря, притупляються відчуття під час сексу);
  • Часто виникають інфекційні захворювання сечостатевої системи;
  • Тяжкість, дискомфорт в області піхви, що повністю або частково зникають у положенні лежачи;
  • Усередині піхви прощупується об’ємне, схоже на пухлину, випинання;
  • Проблемне сечовипускання та дефекація, що залишають після себе відчуття неповного випорожнення. Хворі часто змушені приймати зручні пози, допомагаючи собі випорожнитися;
  • Часте сечовипускання;
  • Нетримання сечі;
  • Нетримання газів, випорожнення.

На початкових етапах захворювання досить часто розвивається без симптомів, і жінка навіть і не підозрює про небезпеку, що їй загрожує. Подальший прояв слабовираженних ознак опущення органів малого таза часто також залишається без уваги, і хвороба безперешкодно прогресує. Захворювання в запущеній формі призводить до появи більш серйозних порушень, які змушують жінку почувати себе практично інвалідом, нездатним вести нормальне життя. Природно, що й лікувати опущення на пізніх стадіях набагато складніше та довше, ніж на ранніх.

Лікування опущення органів малого тазу

Профілактика

Багато жінок, у яких діагностували опущення органів малого таза, не прагнуть позбутися від малоприємної недуги, вважаючи, що можна жити і з нею. В принципі, можна, тільки якість життя значно погіршиться, а з роками багато в чому доведеться собі відмовляти.

Що ж робити? Лікувати опущення органів малого таза не просто потрібно, а необхідно!

Лікування

Якщо ви помітили прояв у себе одного або більше перерахованих вище симптомів – це привід звернутися до фахівців центру доктора Бубновського для отримання консультації та обстеження.

Лікування в Медичному Центрі доктора Бубновського здійснюється за інноваційною методикою, відомою в усьому світі як сучасна кінезітерапія. Комплекс процедур і вправ, дія яких спрямована на активізацію резервних можливостей вашого організму, допоможе позбутися недуги, без дорогих ліків і хірургічного втручання. Хочете вилікуватися, не зашкодивши своєму організму, – звертайтеся в центр доктора Бубновського!

Лікування опущення органів малого тазу

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче