Лікування геморою

You are here:

Ніхто з нас не любить говорити про таку делікатну проблему, як геморой. Буває, що хвороба застає зненацька, і виходу, здається, немає… Але не варто впадати у відчай – у Центрі доктора Бубновського давно й успішно займаються лікуванням цього неприємного захворювання.

Геморой – це варикозне розширення вен зони ануса. Якщо вчасно не звернутися до фахівця, приєднається запалення навколишніх тканин, і позбутися від недуги буде дуже складно. Від проявів цього малоприємного захворювання страждають як чоловіки, так і жінки. В якості актуальних причин його розвитку медики називають брак фізичної активності, вагітність, надмірну вагу, неправильне харчування, запори, емоційні перевантаження, підняття важких речей, спадковість.

Геморой – проблема, про яку не прийнято говорити, тому багато людей страждають мовчки. Позбавте себе від мук, зверніться за допомогою в центр доктора Бубновського! Ви оціните сервіс клініки та кваліфікацію фахівців, що працюють за інноваційною методикою, розробленою С. М. Бубновським.

Причини хвороби

На першій стадії захворювання протікає практично без виражених симптомів. Можлива поява свербежу та неприємного печіння в області ануса, під час дефекації відчувається незначний дискомфорт.

Друга стадія характеризується появою запальних явищ ву гемороїдальних вузлах, набряком ділянок, розташованих навколо анального отвору, появою болісних відчуттів у сидячому положенні та при ходьбі. Під час дефекації з’являється кров, і випадають гемороїдальні вузли, які поки ще втягуються самостійно.

На третій стадії запалюються тканини навколо ануса. Значно посилюються хворобливі відчуття, свербіж, печіння. Гемороїдальні вузли різко збільшуються в розмірах і випадають вже не тільки в процесі дефекації, а й при фізичному навантаженні. Самостійно вони вже не втягуються.

Симптоми хвороби

Визначити геморой можна за двома основними ознаками: випадання гемороїдальних вузлів і поява крові в калі. Але, крім них, існує ще ряд симптомів, що вказують на розвиток захворювання:

  • Відчуття тяжкості в паху та неповного випорожнення після дефекацій. Печіння в ділянці анального отвору і свербіж.
  • Поява болісних відчуттів при ходьбі, в процесі дефекації і в сидячому положенні.
  • Біль при дотику до гемороїдальних вузлів.
  • Поява у вас вищеописаних симптомів – це привід для невідкладного візиту до кваліфікованого проктолога. І чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим швидше отримаєте лікування і зможете уникнути розвитку важких ускладнень геморою, таких як тромбоз, анемія, некроз, утиск гемороїдальних вузлів тощо.
Лікування геморою

Види хвороби

За формою перебігу геморой буває хронічним і гострим. А в залежності від положення гемороїдальних вузлів геморой ділиться на три види: зовнішній (вузли знаходяться зовні), внутрішній (вузли знаходяться усередині) та комбінований (вузли знаходяться і всередині, і зовні).

Лікування

Унікальна методика базується на залученні внутрішніх ресурсів організму, яких достатньо, щоб позбутися від недуги без медикаментозних препаратів і хірургічного втручання.

Якщо у вас геморой, не варто відкладати похід до лікаря. Запишіться на прийом прямо зараз і кваліфіковані фахівці унікального центру доктора Бубновського допоможуть позбутися малоприємної проблеми.

Лікування геморою

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче