Хвороба Бехтерева лікування

You are here:

Хворобою Бехтерєва, також іменованою анкілозуючим спондилоартритом, називають хронічне запальне захворювання суглобів і хребта, яке відноситься до групи сіронегативних поліартритів. На цю хворобу самою більшою мірою наражаються чоловіки від п’ятнадцяти до тридцяти років. У жінок ця хвороба теж не є рідкістю, але число хворих жінок нижче в п’ять-десять разів, а протікає вона набагато легше, ніж у чоловіків. У Центрі доктора Бубновського вже давно розроблена особлива підтримуюча терапія для ефективного лікування хвороби Бехтерєва. Ви в будь-який момент можете звернутися за консультацією до наших фахівців. У Центрі доктора Бубновського ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання про те, як побороти хворобу Бехтерєва раз і назавжди.

Причини хвороби

Найчастіше хвороба розвивається в людей, які мають до неї генетичну схильність. Так само вона розвивається за наявності вірусних інфекцій, переохолодження, застуд, різних травм хребта та прихованих інфекцій.

Симптоми хвороби

Хвороба Бехтерєва має чимало різних симптомів. Перші симптоми здебільшого нагадують симптоми остеохондрозу — це помірний біль в попереку, які посилюються після відпочинку, а так само в залежності від погодних змін. Зменшується цей біль під час фізичних вправ і прогрівань. Найчастіше на цьому етапі в лікарів немає ніяких сумнівів, що це остеохондроз, а біль легко усувається за допомогою нестероїдних протизапальних препаратів. Але поступово відбуватиметься наростання больових відчуттів. Днем біль зменшується, а ось після півночі починає посилюватися. Пік больових відчуттів припадає на період з 3х до 5ти годин ранку.

Хвороба сильно впливає на зовнішній вигляд людини. На початкових стадіях можна помітити зникнення нормального поперекового вигину хребта, через що поперек ніби починає виглядати прямим і пласким. При розвитку хвороби застигає грудний відділ хребта, а ноги при ходьбі стають постійно зігнутими в колінах.

Лікування

Лікувати хворобу Бехтерєва необхідно відразу ж після її виявлення.

У Центрі доктора Бубновського ефективно застосовується метод підтримуючої терапії для хворих на анкілозуючий спондилоартрит. Пацієнти в найкоротші терміни відчувають покращення загального стану і зникнення болю в спині. Ви завжди можете звернутися в Центр доктора Бубновського для отримання консультації. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання та нададуть всю необхідну допомогу.

Хвороба Бехтерева лікування

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче