Артеріальна гіпертензія і гіпотензія лікування

You are here:

Якщо у Вас діагностована артеріальна гіпертензія або гіпотензія, то опускати руки не варто. Це зовсім не означає постійний прийом токсичних препаратів. Вихід допоможе знайти унікальна сучасна методика Бубновського. Відновлюючи з її допомогою своє здоров’я, ви забудете про ліки, аптеки та неприємні відчуття!

Звертайтеся до фахівців наших центрів для отримання кваліфікованої інформації! Немає нічого краще, ніж повернутися до повноцінного активного способу життя і назавжди забути про дорогі медикаменти! Відчуйте радість життя, рухаючись і відновлюючи своє здоров’я!

Причини хвороби

Величина артеріального тиску (АТ) кожної людини строго індивідуальна і залежить від ряду факторів. Всесвітньою Організацією охорони здоров’я були встановлені умовні норми, в межах яких рівень артеріального тиску вважається нормальним. Для дорослої людини це: систолічний (верхній) АТ 110-135, діастолічний (нижній) 70-85. Зниження рівня АТ нижче цих показників називається гіпотензією. Якщо величина АТ перевищує ці показники, то такий стан називається артеріальною гіпертензією.

Артеріальна гіпертензія і гіпотензія змушують працювати організм людини з перевантаженням, тому вимагають втручання лікаря.

Симптоми хвороби

Існують такі види гіпотензії:

  • Гостра артеріальна гіпотензія – виникає на тлі будь-яких судинних катастроф: інфаркту, шоку, колапсу, крововтрати.
  • Хронічна артеріальна гіпотензія – протікає тривало, пов’язана із загальним тонусом судин, часто розвивається після ВСД за гіпотонічним типом.

Також розрізняють:

  • первинну хронічну артеріальну гіпотензію;
  • вторинну хронічну артеріальну гіпотензію, що виникла на тлі якогось захворювання, наприклад, надниркової недостатності або протрузії диска шийного відділу хребта.

Артеріальна гіпертензія буває:

  • первинною, ідіопатичною – найчастіше спадкова;
  • вторинною, симптоматичною – як прояв якого-небудь захворювання. До цієї групи відносяться вертеброгенні гіпертензії, причиною яких є спазм або здавлювання грижею вертебральних артерій – судин, що проходять в хребті.

Гіпертензія та гіпотензія проявляються схожими симптомами: головним болем, запамороченням, нудотою, у важких випадках – втратою свідомості. Іноді до симптомів приєднуються порушення чутливості обличчя, рук, шиї, їхнє оніміння, болі в серці, серцебиття. Тому лікувати цей стан без проведення обстежень не можна.

Профілактика

  • Здоровий спосіб життя і харчування
  • Зручне спальне місце з матрацом середньої жорсткості
  • Фізичні навантаження і в цілому активний спосіб життя

Лікування

Найчастіше при гіпотензії та гіпертензії застосовуються лікарські засоби. Однак нормалізувати рівень тиску можна і за допомогою комплексу вправ. Методика Бубновського дозволяє скласти лікувально-відновлювальний курс з урахуванням індивідуальних особливостей кожної людини. Це дозволить заощадити на ліках, нормалізувати рівень тиску, і жити без страху за своє здоров’я!

Самолікування

Різке підвищення або зниження рівня артеріального тиску часто є причиною розвитку судинних катастроф: інфарктів, інсультів, тромбоемболій, хронічного порушення мозкового кровообігу. Тому необхідно постійно контролювати рівень артеріального тиску, навіть якщо відхилення Вами не відчуваються.

Судини, гіпертонія і мозок.

Рейтинг:

0 / 5

Your page rank:

Артеріальна гіпертензія і гіпотензія лікування

Павленко Валерій

Головний лікар центрів Бубновського в Украіне, має більше 18 років практики за напрямками лікувальної фізкультури та спортивної медицини.

Це матеріал надійний і науково підтверджений. Він базується на офіційних медичних дослідженнях, перевірявся і редагували лікарями і медичними працівниками і представляє об’єктивну інформацію при діагностиці та лікуванні захворювань. Містить бібліографічні довідкові джерела. Якщо ви вчений-медик і виявили, що є неточності, помилки або упущення, зв’яжіться з нами за адресою avtor@bubnovsky.ua

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

Ми працюємо в Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

Ви можете записатися по телефону: 0800 501 037 (дзвінки безкоштовні)

Або за формою нижче